SZÓSTKA RADOMSKO Z PUCHAREM PREZYDENTA RP

Reklama

SP Szóstka Radomsko wygrywa Prestiżowy Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej w Koninie im. Olka Ruminkiewicza i zdobywa Puchar Prezydenta RP Andrzeja Dudy oraz nagrody ufundowane przez premier Beatę Szydło, prezesa PZPN Zbigniewa Bońka oraz Puchar Prezydenta Miasta Konina Józefa Nowickiego.

Zawodnicy SP Szóstka Radomsko w składzie: Kajetan Misztalski, Patryk Zamożny, Adam Rybak, Mateusz Michalski, Łukasz Musiał, Bartek Wysocki, Igor Boruta, Szymon Rybak, Mateusz Waloch, Szymon Błaszczak wyjechali na turniej już w ostatni czwartek by od piątkowego poranka stawić się na turnieju.
Piątkowe zmagania zaczęli od wygranej 5-1 z SP Kalisz. Cały piątek toczyły się mecze grupowe by w końcowym rozrachunku wyłonić drużyny, które zagrają w sobotnich finałach. Drużyna SP Szóstka Radomsko wygrywając wszystkie mecze zajęła pierwsze miejsce w grupie i zakwalifikowała się do finałów.
W półfinale Szóstka stoczyła niezwykle wyrównany bój i wygrała 2-1.
Finałowy mecz rozegrano o godzinie 15 i po spektakularnym zwycięstwie 6-0 Szóstka Radomsko zdobyła tytuł mistrza turnieju.
Radość i euforia nie miały granic tym bardziej iż jest to turniej bardzo prestiżowy, ponieważ spotykają się w nim i rywalizują zawodnicy reprezentujący własne szkoły ale na co dzień grający w bardzo dobrych i znanych klubach piłkarskich.
Warte uwagi jest również to, iż bramkarz SP Szóstka Radomsko Patryk Zamożny został uznany za najlepszego bramkarza turnieju a trenerzy Szóstki za najlepszych trenerów.

Szczególne gratulacje i podziękowania otrzymał trener Artur Kowalski, który od lat z wielką pasją i oddaniem wkłada niesamowicie dużo serca i pracy w rozwój zawodników przenosząc i zarażają swoją miłością do  piłki nożnej.
SP Szóstka Radomsko jest również niezmiernie wdzięczna posłowi Krzysztofowi Maciejewskiemu, który sponsorował w całości wyjazd drużyny na turniej zarówno w tym  roku jak i poprzednich latach.

(info: SP Szóstka Radomsko)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD