www.xvideosking.me

avgle

Reklama
KOMBIT-kasy
APLIKACJAZ ŻYCIA MIASTA

Szpital w Radomsku przyjął pierwszy sprzęt medyczny do walki z koronawirusem

Wczoraj Szpital Powiatowy w Radomsku przyjął pierwszy sprzęt medyczny zakupiony w ramach pozyskanych środków finansowych na walkę z COVID-19. Powiat radomszczański otrzymał ponad 900 tys zł. z zasobów centralnych. Szpital w Radomsku otrzymał dodatkowe środki, ponieważ decyzją Wojewody Łódzkiego jest w stanie podwyższonej gotowości.

Za przekazane pieniądze zakupiony został sprzęt medyczny niezbędny do doposażenia oddziału zakaźnego, gdzie mogą być leczeni zarażeni koronawirusem mieszkańcy naszego powiatu. Chodzi między innymi o respiratory i koncentratory tlenu do wentylowania najciężej chorych.

 

Nie kłam ratownikom!

Po raz kolejny apelujemy, by nie okłamywać naszych służb ratunkowych. W tym czasie trzeba być szczerym, wszystkie istotne zagadnienia muszą być przekazane personelowi medycznemu. Nie ukrywajmy prawdy o kontaktach z osobami podejrzanymi lub zakażonymi na koronawirusa. Bądźmy odpowiedzialni nie tylko za siebie ale także za lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych, diagnostów lab., techników i personel obsługi.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.