Tajemniczy Las, czyli rodzinna gra terenowa

Reklama

12 czerwca Starostwo Powiatowe zaprasza na rodzinną grę terenową.

Wszystkich, którzy lubią rodzinne rozwiązywanie zagadek i łamigłówek, uwielbiają aktywnie spędzać czas i cenią bliski kontakt z naturą, zapraszamy do udziału w rodzinnej grze terenowej „Tajemniczy las”. To propozycja Starostwa Powiatowego w Radomsku na wspólne, sportowe świętowanie Dnia Dziecka i zapowiedź wakacyjnych przygód – zaprasza do udziału w grze Małgorzata Lewandowska, wicestarosta powiatu radomszczańskiego.

Rodzinna gra terenowa „Tajemniczy las” to wyprawa szlakiem zagadek. Zadaniem uczestników, rywalizujących w rodzinnych zespołach, będzie odnalezienie 10 stanowisk ukrytych w lesie w okolicach Nadleśnictwa Niesulów. Na każdym z nich czekać będą wyzwania i zagadki: tajemnicze obrazki, tajne wiadomości, łamigłówki i zadania zręcznościowe.

W grze, wzorowanej na harcerskich podchodach z elementami geocachingu, mogą wziąć udział rodzinne zespoły – pod przewodnictwem pełnoletniego opiekuna. Ze względu na długość trasy, czas gry oraz poziom trudności zadań wydarzenie skierowane jest głownie do młodszych uczniów szkoły podstawowej. Każdy z zespołów biorących udział w grze otrzyma zestaw promocyjnych gadżetów, a 3 najlepsze drużyny – sprzęt biwakowy i turystyczny. Grę zakończy posiłek – grochówka.

Na dzielnych śmiałków organizatorzy czekają do 12 czerwca od godziny 9.00 na leśnym parkingu w okolicach Nadleśnictwa Niesulów. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zespoły zainteresowane udziałem w grze proszone są o wcześniejsze zapisy. Zgłoszenia można dokonać pod nr telefonu (44) 685 89 78 w godzinach pracy Starostwa Powiatowego w Radomsku (7.30 – 15.30).


Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD