“Tajemniczy makroświat” – zaproszenie na wernisaż fotografii Jacka Strojnego

Reklama

Miejska Biblioteka Publiczna w Radomsku oraz Towarzystwo Fotograficzne im. Edmunda Osterloffa w Radomsku zapraszają na wernisaż wystawy fotografii Jacka Strojnego pt. “Tajemniczy makroświat”.


Wernisaż członka TFR Jacka Strojnego odbędzie się w środę, 1 marca o godzinie 18.15 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku przy ul. Narutowicza 4.

Jak mówi autor:

Fotografuję od wielu lat. Przedstawione zdjęcia pochodzą głównie z rezerwatów przyrody: Jasień, Góra Chełmo, Bukowa Góra, Piskorzeniec, Kobiele Wielkie, Murawy Dobromierskie. Część pokazanych zdjęć pochodzi z dalszych wypraw fotograficznych do rezerwatów województwa świętokrzyskiego. Głównie to są: Polana Polichno, Krzyżanowice, Owczary, Góry Wschodnie, Winiary Zagojskie, Skowronno. Dlaczego makrofotografia? Otóż dlatego, że w dzisiejszym zagonionym świecie, w codziennym pędzie, ludzie nie zwracają uwagi na maleńkie istoty, które nam na co dzień towarzyszą, a ich świat jest niezwykle różnorodny i fascynujący. Przebogaty w formy, kształty i kolory. Pragnę, choć w minimalnym stopniu ten świat przybliżyć. Świat istot maleńkich.

Wystawa w MBP będzie prezentowana w marcu i kwietniu.


Czytaj też: Fundacja foto Pozytyw z Radomska z certyfikatem Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD