Reklama
KOMBIT-kasy

TERAZ MY: O DIALOGU OBYWATELSKIM W I LO

Rafał Rudnicki, przedstawiciel Dyrekcji Generalnej Komisji Europejskiej gościł dziś w I Liceum Ogólnokształcącym w Radomsku. W spotkaniu uczestniczył również wicestarosta Jakub Jędrzejczak

R a f a ł  R u d n i c k i,  obecnie pracownik Dyrekcji Generalnej Komisji Europejskiej w Brukseli/Wydział Dialogów Obywatelskich KE w Brukseli, wcześniej m.in. korespondent Radia Zet w Brukseli (w okresie wstępowania Polski do UE), a także kierownik Wydziału Informacji i Komunikacji Społecznej Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Warszawie.

Spotkanie poświęcone było Europejskiej Inicjatywie Uchwałodawczej i obecnym projektom realizowanym przez Komisję Europejską (w tym Dialogi Obywatelskie). Nie zabrakło również pytań o to, jak zostać unijnym urzędnikiem, sposobach komunikacji o trudnych zagadnieniach związanych z Unią Europejską. Młodzież poznała tajniki pracy dziennikarza radiowego.

Spotkanie, którego organizatorami byli Klub Myśli Prospołecznej i Samorząd Uczniowski I LO, to część projektu „TERAZ_MY”, którego celem jest inspirowanie młodych ludzi do podejmowania nowych wyzwań i rozwijanie pasji przy jednoczesnym czerpaniu doświadczeń osób, które odniosły sukces w różnych dziedzinach życia.

 

 

 

 

 

(fot,info: Starostwo Powiatowe, ILO w Radomsku)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również
Close
Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW