Reklama
KOMBIT-kasy

Tomasz Mazur, nauczyciel z I LO nagrodzony w ogólnopolskim konkursie „Edukacja Jutra”

Carisma 2

Tomasz Mazur, nauczyciel z I Liceum Ogólnokształcące im. Feliksa Fabianiego w Radomsku, zdobył I nagrodę w prestiżowym, ogólnopolskim konkursie „Edukacja Jutra”. Zwycięzca otrzyma nagrodę finansową oraz możliwość realizacji lekcji według własnego scenariusza w Centralnym Domu Technologii w Warszawie.

Konkurs „Edukacja Jutra” miał na celu promowanie najciekawszych pomysłów na lekcje online. Jego organizatorzy, Centralny Dom Technologii CDT i Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju, zaprosiła pasjonatów edukacji i nauczycieli do nadsyłania scenariuszy autorskich lekcji by pokazać, że niezależnie od przedmiotu, zajęcia prowadzone poprzez platformy internetowe mogą być ciekawe, oryginalne i inspirujące.

Na Konkurs wpłynęło ponad 120 zgłoszeń. W skład jury oceniającego nadesłane zgłoszenia wchodzili nauczyciele, eksperci i przedstawiciele Fundacji PFR oraz Centralnego Domu Technologii: Zyta Czechowska, Barbara Halska, Jolanta Okuniewska, Magdalena Grzankowska, Sebastian Mackiewicz oraz Anna Sokołowska.

Zwycięski scenariusz to lekcja geografii pt „KRAS i ja. Z plecakiem przez jaskinię”

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW