Tour de Radomsko 2023

Reklama

Prawie 60 osób wzięło udział w kolejnej edycji Tour de Radomsko. Organizatorem sportowej imprezy jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.


W rywalizacji sportowej kobiet na ponad sześćdziesięciokilometrowej trasie “szprycha” zwyciężyła Katarzyna Piotrowska (4:43) przed Ewą Kozieł i Katarzyną Borowiecką.

Wśród panów na tej trasie kolejne zwycięstwo zanotował Jarosław Szymczak (3:16) przed Rafałem Borowieckim (3:28) oraz razem finiszującymi Grzegorzem Auguścikiem, Michałem Ociepą i Arturem Leśniczkiem (3:33).

Biegacze mierzyli się z trasą ok. 15 km, na której umieszczono 5 punktów kontrolnych. Najszybciej zadanie to zrealizował Jacek Kamieniak – wystarczyła jedna godzina i pięćdziesiąt sekund.

Drugą lokatę zanotował na swoim koncie Robert Gołębiowski, a trzeci był Wojciech Kotynia.

Rajd „Tour de Radomsko” to impreza rekreacyjna łącząca w sobie elementy sportowe, krajoznawcze i turystyczne. Rajd rozgrywany jest w formule na orientację. Zadaniem uczestników jest odnajdywanie wyznaczonych w terenie punktów kontrolnych z wykorzystaniem mapy. Rywalizacja polega na odnalezieniu jak największej liczby punktów kontrolnych w jak najkrótszym czasie.Czytaj też: Uphill Kamieńsk – zawody w indywidualnej jeździe na czas pod górkę

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD