Tour de Radomsko, czyli bieg i jazda rowerem z mapą

Reklama

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich fanów aktywnego wypoczynku i sportowej rywalizacji  do wzięcia udziału w imprezie Tour de Radomsko. W niecodziennym rajdzie mogą wziąć udział zarówno piechurzy, biegacze jak i rowerzyści, a porę startu wybierają sami uczestnicy w dniu imprezy.


Rajd „Tour de Radomsko” to impreza rekreacyjna łącząca w sobie elementy sportowe, krajoznawcze i turystyczne. Rajd rozgrywany jest w formule na orientację. Zadaniem uczestników jest odnajdywanie wyznaczonych w terenie punktów kontrolnych z wykorzystaniem mapy. Rywalizacja polega na odnalezieniu jak największej liczby punktów kontrolnych w jak najkrótszym czasie.

Na pokonanie trasy wyścigu wyznaczony jest limit czasu – 4 godziny. Uczestnicy rajdu wybierają trasę, na której chcą startować oraz czas startu w ramach czasu pracy biura imprezy czyli w godzinach od 9:00 do 16:00. Start i metę oraz biuro rajdu Tour de Radomsko zlokalizowano przed wejściem do kompleksu AQUARA ul. Św. Jadwigi Królowej 22.

Trasy rajdu:

  • FAN – rekreacyjna trasa rowerowa dystans 25 km,
  • PIECHUR – rekreacyjna trasa piesza dystans 15 km,
  • BIEGACZ – sportowa biegowa trasa dystans 15 km,
  • SZPRYCHA – sportowa trasa rowerowa dystans 60 km.

Regulamin Rajd Tour de Radomsko


Czytaj też: Uphill Kamieńsk – zawody w indywidualnej jeździe na czas pod górkę

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD