TRWAJĄ WALENTYNKOWE TARGI URODY I ZDROWIA

Reklama

Porady dietetyków, wizażystów, stylistów oraz pokazy fitness. To tylko niektóre atrakcje Walentynkowych Targów Urody i Zdrowia. Impreza odbywa się w Galerii Radomsko (hala obok sklepu Neonet).

– W 4 strefach tematycznych: uroda, zdrowie, fitness, prezenty dla zakochanych można spotkać firmy związane z modą, urodą, medycyną estetyczną i zdrowiem, stylistów, dietetyków, firmy kosmetyczne, artystów i designerów, rękodzielników i rzemieślników, projektantów, instruktorów fitness oraz trenerów tańca – wymienia jeden z organizatorów targów Dariusz Kowalski.

Atrakcją, która towarzyszy imprezie jest utworzenia miejsca, przeznaczonego specjalnie dla wszystkich zakochanych. Na moście na rzece Radomce (przy ul. Kościuszki) pojawił się łańcuch, na którym zakochani mogą wieszać kłódki, wyznając sobie w ten sposób miłość. – Tego typu miejsca są w wielu miastach. Stwierdziliśmy, że również w Radomsku powinno być. Każdy może tu przyjść, zawiesić kłódkę i w ten symboliczny sposób przypieczętować swój związek. Należy pamiętać, żeby po zamknięciu kłódki wyrzucić klucz do rzeki. Utworzenie tego miejsca to była spontaniczna akcja radomszczan. Akcja, która mam nadzieję, że zyska sympatię mieszkańców – mówi jeden z pomysłodawców akcji Marcin Kwarta z fundacji Foto Pozytyw.

Walentynkowe Targi Urody i Zdrowia odbywają się w sobotę i niedzielę w godz. 11.00 – 18.00.

Patronat nad targami objęła redakcja dwutygodnika „Pomiędzy Stronami” oraz portalu www.pulsradomska.pl

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD