Turniej Akademii Młodego Piłkarza

Reklama

Blisko setka młodych zawodników wzięła udział w turnieju piłkarskim rocznika 2017, zorganizowanym przez Akademię Młodego Piłkarza RKS Radomsko. Turniej odbył się na nowym boisku przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 6 w Radomsku.


Młodzi zawodnicy, którzy dopiero co poznali tajniki futbolu, realizują marzenia i ambicje, by stać się wielkimi gwiazdami piłki nożnej, na wzór swoich idoli. Turniej odbył się w ramach inicjatywy Akademii Młodego Piłkarza RKS Radomsko, która już od najmłodszych lat wprowadza dzieci do świata futbolu.

W trakcie turnieju, który przyciągnął dziewięć ekip m. in z Radomska, Piotrkowa Trybunalskiego, Częstochowy i Łodzi, można było zaobserwować nie tylko ofensywną grę, ale także wiele pięknych goli.

Trenerzy zaangażowani w Akademię Młodego Piłkarza podkreślają, że wcześnie rozpoczęta aktywność sportowa przynosi ogromne korzyści dla rozwoju fizycznego i zdrowia dzieci. Dlatego nie dziwi duża liczba uczestników wydarzenia. Turniej w Radomsku jest doskonałym przykładem tego, jak piłka nożna może łączyć i inspirować, niezależnie od wieku.

Turniej połączony był z akcją charytatywną dla małej Amelki, która potrzebuje leczenia i rehabilitacji.


Czytaj też: Nowy turystyczny szlak rowerowy w powiecie radomszczańskim [FOTO]

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD