Reklama
KULTURAZ ŻYCIA MIASTAZ ŻYCIA MIASTA I POWIATU

UCZEŃ Z „ELEKTRYKA” STANISŁAW ŚLĘZAK WYSTĄPI W BITWACH „THE VOICE OF POLAND”. TRENEREM CHŁOPAKA JEST MARGARET

19-letni Stanisław Ślęzak z Woźnik (gm. Lgota Wielka) uczeń IV klasy radomszczańskiego Elektryka jest uczestnikiem obecnej edycji telewizyjnego programu ,,The Voice of Poland”. Występ w tzw. „Bitwach” z jego udziałem wyemitowany zostanie 26 października br. o godz. 20.05 na antenie TVP 2. W materiale krótka rozmowa ze Stasiem.

Trenerem Stasia jest Margaret. – Przede mną kolejne etapy. Na początek bitwy, potem nokauty. Zobaczymy jak to będzie – usłyszeliśmy od Stasia, którego zapytaliśmy również dlaczego muzyka… Odpowiedź była krótka, acz konkretna: „Od wczesnego dzieciństwa gra mi w duszy”. – Muzyka obecna była w moim życiu od małego. To jest moja pasja, muzyka sprawia mi radość.

A jak Stanisław trafił do programu? – Od dawien dawna chciałem sprawdzić się w jakimś muzycznym programie, zaczerpnąć poważniejszych opinii na temat mojego śpiewu. Nie ukrywam, do udziału w ,,The Voice of Poland” zachęciła mnie rodzina. Wyjścia nie było (śmiech). Mając takie wsparcie stwierdziłam dlaczego nie spróbować – mówi nam Stanisław.

Edycja ,,The Voice of Poland”, w której wystąpi Stanisław Ślęzak będzie jubileuszową. – Kto wie może „10” okaże się dla mnie szczęśliwa – mówi Staś.

Jury dostrzegło talent Stasia podczas tzw. przesłuchań ,,w ciemno”, gdy zaprezentował piosenkę „Us” James’a Bay. Uczniowie,, nauczyciele oraz zaproszeni goście mogli podziwiać chłopaka podczas występu przygotowanego w Zespole Szkół Elektryczno – Elektronicznych z okazji Powiatowego Dnia Edukacji Narodowej. Nasza redakcja tuż po występie w Elektryku rozmawiała z utalentowanym muzycznie chłopakiem.

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również
Close
Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
WIDOK