Reklama
KOMBIT-kasy

UCZENNICA “EKONOMIKA” MISTRZYNIĄ HOTELARSTWA W REGIONIE ŁÓDZKIM

Angelika Dziegieć uczennica klasy III Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomsku zdobyła I miejsce i tytuł Najlepszego Ucznia – mistrza hotelarstwa w regionie łódzkim 2019. Stało się to za sprawą udziału w Regionalnym Konkursie Wiedzy o Hotelarstwie zorganizowanym przez Zespół Szkół Ekonomiczno – Turystyczno – Hotelarskich im. Władysława Grabskiego w Łodzi we współpracy z łódzkim hotelem DoubleTree by Hilton.

Poczynania uczniów oceniało jury w składzie: Kamila Niewiadomska z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Turystyczno-Hotelarskich w Łodzi, Tomasz Pietrzak z Vienna House Andel’s Łódź, Ewa Jaskólska-Kajak z PURO Łódź oraz Paweł Killman z DoubleTree by Hilton Łódź. I miejsce i tytuł Najlepszego ucznia – mistrza hotelarstwa w regionie łódzkim 2019 roku otrzymała uczennica klasy III – Angelika Dziegieć.

Konkurs miał na celu rozwijanie wśród młodzieży kształcącej się w zawodzie technik hotelarstwa pasji zawodowych, a także integrację środowiska hotelarskiego i wzbogacanie form pracy z najzdolniejszymi uczniami. Zadaniem konkursu było uaktywnienie i rozwijanie zainteresowań branżowych uczniów, zaznajomienie z sytuacjami stresującymi związanymi z realną, codzienną obsługą gości hotelowych oraz aktywna rywalizacja uczniów z różnych szkół.

Uczniów przygotowała Magdalena Amrozik – nauczyciel przedmiotów zawodowych.

(info: ZSE w Radomsku)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW