UCZNIOWIE ODPOCZYWALI – W SZKOŁACH TRWAŁY REMONTY

Reklama

Uczniowie  „mechanika” i „elektryka” po powrocie do szkoły z zimowego wypoczynku mogli nie poznać niektórych pomieszczeń. Wszystko za sprawą przeprowadzonych remontów. Inwestycje kwotą ponad 30 tys. złotych dofinansował Powiat Radomszczański.

Podczas minionych ferii pomalowano, zainstalowano nowe oświetlenie oraz zakupiono nowe ławki i krzesła do pracowni geodezji w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Radomsku. Modernizacji doczekały się też dwie inne sale oraz toalety dla młodzieży na pierwszym piętrze. Malowanie, wymiana glazury i terakoty, ościeżnic, drzwi i umywalek to koszt 16 tys. złotych. Łącznie na remonty w „mechaniku” wydano 29 tys. złotych.

Z kolei w Zespole Szkół Elektryczno-Elektronicznych dokonano renowacji parkietu w sali gimnastycznej oraz wykonano podwieszany sufit modułowy wraz z oświetleniem na korytarzu I piętra. Całość remontu kosztowała ponad 32 tys. złotych.

W „elektryku” ze składek rodziców dokonano również remontu sali 204, gdzie naprawiono i pomalowano ściany oraz wymieniono wykładzinę podłogową.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD