UCZNIOWIE ODWIEDZILI PACJENTÓW SZPITALA

Reklama

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Radomska odwiedzili dziś radomszczański szpital. Swoją wizytę grupa rozpoczęła od kaplicy szpitalnej, gdzie przy akompaniamencie gitary zaprezentowała najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki dla zebranych pacjentów i personelu szpitala.

Dzieci śpiewały z wielkim zaangażowaniem znane wszystkim kolędy, wywołując łzy wzruszenia u widowni. Wizytę zakończyło wspólne śpiewanie kolędy „Wśród nocnej ciszy”. Wszyscy słuchacze szczerze podziwiali dziecięce talenty, a wzruszenie często odbierało im głos. Podkreślali, że była to wspaniała niespodzianka, która przywołała ciepłe emocje i wspomnienia.
Po zakończonym koncercie grupa otrzymała podziękowania od dyrekcji szpitala. Po koncercie wszyscy uczniowie mieli okazję spędzić kilka chwil w Kancelarii Dyrekcji z kubkami gorącej herbaty.
– Gratulujemy wspaniałej postawy młodzieży. Mamy świadomości, że szkoła przekazuje swoim uczniom oprócz przygotowania muzycznego także wspaniałe wartości społeczne. Miejmy nadzieję, że będziemy mogli w przyszłości okazję gościć młodych muzyków w naszym szpitalu, serdecznie dziękujemy za wizytę w naszej placówce – mówi kierownik kancelarii Szpitala Powiatowego w Radomsku Przemysław Drozdek.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD