Luxbud

Udało się zebrać całą kwotę na leczenie Mateusza Czapli

Jubiler Ako

Wspaniałe wiadomości. Udało się zebrać całkowitą kwotę na leczenie Mateusza Czapli z Dobryszyc. Nastolatek walczy ze złośliwym nowotworem.

3 tygodnie temu ruszyła zbiórka dla Mateusza, 19-letniego ucznia III klasy technikum w Zespole Szkół Elektryczno – Elektronicznych w Radomsku. Mateusz niedawno usłyszał, że chemia, którą otrzymał, najmocniejsza jaka istnieje, nie jest w stanie zniszczyć guza, którego lekarze wykryli kilka miesięcy wcześniej. Jest szansa na wyzdrowienie. W Niemczech albo w Stanach Zjednoczonych są ludzie, którzy przygotują dla Mateusza lek. Taki, który trafi bezpośrednio w komórki rakowe i je zniszczy. Podany zostanie w szpitalu w Polsce. A wtedy Mateusz znów będzie zdrowy.

Po licznych licytacjach, zbiórkach, akcjach charytatywnych i nagłośnieniu zbiorki na arenie ogólnopolskiej udało się zebrać wymaganą kwotę.

Na koncie Fundacji Kawałek Nieba jest 450 tysięcy złotych, a na koncie Fundacji Siepomaga – 1 212 542 złotych. Jesteście wspaniali. Oczywiście sama immunoterapia to początek naszej walki. 14 lipca wyjeżdżamy już z Mateuszem do Kliniki do Gliwic na konsultacje lekarską. Mam nadzieję że lekarze rozwieją nasze pytania. Czeka nas jeszcze długie podawanie leków i długa rehabilitacja. Myślę że razem damy radę. Zbierajmy dalej. Serdecznie wszystkim dziękuję i każdemu z osobna. Jesteście wspaniali – mówi Katarzyna Czapla, mama Mateusza.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD