Udany początek sezonu zapaśników ZKS

Zawodnicy ZKS Radomsko mają za sobą bardzo udany start w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS w zapasach w stylu klasycznym, które dobyły się w miniony weekend w Zamościu.

Bardzo duży sukces osiągnęli zawodnicy klubu w grupie wiekowej „młodzik” – Szymon Wilk w kategorii wagowej 62 kg wywalczył I miejsce (stoczył 3 walki), Bartosz Brzozowski w kategorii wagowej 68 kg wywalczył II miejsce (stoczył również 3 walki), Fabian Morauf wywalczył w kategorii wagowej 57kg V miejsce (stoczył także 3 walki) i Hubert Walaszczyk w tej samej kategorii wagowej wywalczył VII miejsce (walczył dwa pojedynki).

Jak na początek sezonu to bardzo dobre wyniki. Natomiast w tym samym czasie w Kostrzynie nad Odrą na Mistrzostwach Polski Seniorów startował Krzysztof Nowak, który zajął XIII miejsce w kategorii 67 kilogramów – dodaje Tomasz Łapiński z ZKS Radomsko.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store