MEBIN

Udany sportowy weekend KK Randori

Robutkowo

W minioną sobotę reprezentanci Klubu Karate Randori podzielili się na dwie grupy i wzięli udział w dwóch turniejach, z których wrócili z dwoma złotymi i jednym srebrnym medalem.

Urszula Gwóźdź i Katarzyna Zamożna startowały w turnieju w Kole Kyokushin/Shinkyokushin POLISH FIGHTER CUP, gdzie złoto w konkurencji kumite zdobyła Urszula Gwóźdź. Natomiast Agata Sobieraj, Zuzanna Pluta i Karol Gołczyk walczyli na V International Young Oyama’s Cup w Bydgoszczy skąd przywieźli dwa medale, które w konkurencji kumite zdobyli:

Zuzanna Pluta – złoto
Karol Gołczyk – srebro

W obydwu turniejach walki stały na bardzo wysokim poziomie, a zawodnicy Randori musieli wykazać się dużą kondycją i techniką. – Wszystkim zawodnikom oraz medalistom serdecznie gratuluję. Tym razem Ula, Zuzia i Karol wywalczyli miejsca na podium. Jestem bardzo zadowolony z postawy wszystkich naszych zawodników. Wiem, że dali z siebie maksimum, aby dobrze zaprezentować się na obydwu turniejach. Sezon jesienno–zimowy praktycznie dobiegł końca i teraz już będziemy skupiać się na treningach pod kątem przyszłorocznych turniei. Grudzień i okres świąteczny poświecimy na dalszy rozwój umiejętności naszych karateków. Liczymy również na innych, którzy mam nadzieję, dołączą do stałych turniejowiczów – mówi Sensei Michał Błach.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW