MEBIN

Uroczyste ślubowanie w ZSDiOŚ

Jubiler Ako

Uczniowie klas I ZSDiOŚ złożyli uroczyste ślubowanie/przysięgę i zostali formalnie przyjęci w poczet uczniów. Tradycyjnie ta uroczystość odbywała się w latach ubiegłych w listopadzie, w przeddzień Święta Odzyskania Niepodległości – ze względu na sytuację epidemiczną musiała został przełożona.

Zaczęliście kolejny etap Waszej edukacji, ale też – a może przede wszystkim – kolejny, ważny etap Waszego życia. Cieszę się, że na ten czas wybraliście właśnie tę szkołę i że to właśnie Ci nauczyciele będą Wam towarzyszyć w osiąganiu kolejnych szczebli wykształcenia i w nabywaniu nowych doświadczeń na drodze ku pełnej dojrzałości i dorosłości. Mam nadzieję, że znajdziecie tu nie tylko wiedzę i nowe umiejętności, ale także życzliwość, zrozumienie oraz nowe przyjaźnie, które będą trwały długie lata. Wierzę, że spędzony tutaj czas zaowocuje w przyszłości – życzyła pierwszoklasistom Małgorzata Lewandowska, wicestarosta Powiatu Radomszczańskiego.

Jak co roku gośćmi uroczystości byli również przedstawiciele Jednostki Wojskowej w Tomaszowie Mazowieckim z 25. Brygady Kawalerii Powietrznej.


(fot. Starostwo Powiatowe)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW