Reklama
KOMBIT-kasy
Z ŻYCIA MIASTA

URZĄD MIASTA ZMIENIA SWOJE OBLICZE. LOGO, HERB I WINDA JUŻ SĄ [FOTO]

Pamiętający czasu głębokiego PRL –u budynek przy ul. Tysiąclecia 5, który od kilkudziesięciu lat jest siedzibą miejskich urzędników nareszcie zmienia swoje oblicze. Co prawda do zakończenia prac jeszcze trochę czasu pozostało, jednak pierwsze efekty metamorfozy są już widoczne.

Na tą inwestycją magistrat pozyskał blisko 2 mln złotych dofinansowania. Urząd z dnia na dzień zyskuje nowy wygląd. Zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku praca wre.

Do tej pory wymieniono stolarkę okienną, docieplono dach budynku i zamontowano na nim instalację fotowoltaiczną. Jak dotąd udało się przebudować instalację odgromową. Pracownicy firmy „Wiktor” z Radomska, która de facto wygrała przetarg na zmianę wizerunku magistratu wymienili instalację c.o. Zamontowano również szyb dźwigu i obudowano go.

Elewacja budynku z każdym dniem też pięknieje, słowem wychodzi z szarzyzny, a przeobraża się z „biel”.  Na obiekcie pojawił się też herb, napis Urząd Miasta oraz logo. Planowo prace powinny zakończyć się do 8 listopada tego roku. Jak informują jednak miejscy urzędnicy roboty przeciągną się w czasie. – Wszystko wskazuje na to, iż remont urzędu zakończy się do 6 grudnia br., czyli na „Mikołajki” magistrat będzie jak nowy – usłyszeliśmy od Wiktora Lewandowskiego z biura promocji i informacji UM w Radomsku.

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
WIDOK