Luxbud

Urzędy apelują o ograniczenie wizyt

Polonaisse

W związku z sytuacją epidemiologiczną wiele instytucji zwraca się do swoich interesantów z prośbą o ograniczenie bezpośrednich wizyt w ich siedzibach. Tam gdzie jest to możliwe, Urzędy proszą o załatwienie spraw za pośrednictwem narzędzi elektronicznych lub telefonicznie.


Mimo wzrostu zachorowań związanych z kolejną falą pandemii Covid-19 oraz przejścia na pracę zdalną przez część kadry urzędniczej Starostwo Powiatowe zapewnia ciągłość obsługi klientów.

Mając na względzie zasady bezpieczeństwa, w trosce o zdrowie zarówno Państwa, jak i pracowników, nie chcąc dopuścić do paraliżu urzędu, prosimy o ograniczenie wizyt w starostwie oraz – o ile to możliwe – o wykorzystywanie przy załatwianiu spraw drogi mailowej, listowej oraz telefonicznej – wyjaśnia Wioletta Bąk – Kempa, rzecznik prasowy Starostwa.

Urząd powiatowy funkcjonuje według zasady: jedna osoba załatwiająca sprawę na jedno stanowisko obsługi.

Prosimy pamiętać, o tym, że w Referacie Rejestracji Pojazdów klienci wzywani są do poszczególnych stanowisk zgodnie z kolejnością pobranych biletów, po wezwaniu przez pracownika – dodaje rzeczniczka.

Urząd pracuje w zwykłych godzinach. Lista telefonów dostępna w zakładce KONTAKT na stronie internetowej Powiatu Radomszczanskiego www.radomszczanski.pl

Również pracownicy Urzędu Miasta w Radomsku zwracają się z prośbą aby w miarę możliwości załatwiać sprawy urzędowe za pośrednictwem platformy elektronicznej skrzynki podawczej – ePUAP, mailowo lub telefonicznie.

Urząd Miasta pozostaje otwarty, a na terenie obiektu obowiązują zasady reżimu sanitarnego: założona maseczka, dezynfekcja rąk i utrzymywanie dystansu.

Bezpłatna pomoc prawna i poradnictwo obywatelskie na terenie powiatu odbywa się w formie zdalnej, w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę klientów, z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość. Osoby zainteresowane uzyskaniem nieodpłatnej pomocy, proszone są o kontakt telefoniczny, pod numerem telefonu: 44 / 685-89-25, lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, pod adresem: starostwo@radomszczanski.pl. W celu dokonywania rezerwacji terminu porady można również skorzystać ze strony: www.np.ms.gov.pl.


Czytaj też: ZUS uruchomił kalkulator do obliczania składki zdrowotnej

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD