Magdalena Spólnicka

Utrudnienia na A1 między Kamieńskiem i Radomskiem

W związku z koniecznością naniesienia tzw. punktów referencyjnych, w środę, 26 kwietnia na autostradzie A1 między Kamieńskiem i Radomskiem należy liczyć się z ograniczeniami w ruchu.


Prace będą prowadzone w godzinach od 7.00 do 12.00 na jezdni w kierunku Katowic, na wysokości: Słostowic (379 km trasy), Dobryszyc (384 km trasy), na węźle Radomsko (390 km trasy) i na wysokości wiaduktu DK42 (392 km trasy).

Konieczne będzie zwężenie jezdni z lewej strony. Z ruchu wyłączone zostaną: pas szybki i środkowy. Jazda będzie zatem odbywała się tylko prawym pasem, z ograniczeniem do 80 km/h.

W godzinach popołudniowych (12.30 – 18.00) takie same prace zostaną wykonane w tych samych punktach na jezdni w kierunku Łodzi.

Z kolei w czwartek (27 kwietnia) punkty referencyjne nanoszone będą na wiaduktach biegnących nad autostradą: na drogach powiatowych:  Gomunice – Słostowice, Blok Dobryszyce – Dobryszyce, na łącznicach węzła Radomsko i na DK42 Radomsko – Pajęczno.

Ponieważ opisywane prace wymagają bezdeszczowej aury, w przypadku pojawienia się opadów, podane terminy, mogą ulec zmianie.

Drogowcy apelują o ostrożność i bezwzględne stosowanie się do ustawionego na czas prac oznakowania.


Czytaj też: Kierowca zatrzymał się na środku skrzyżowania. Był kompletnie pijany

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD