Uwaga kierowcy! W poniedziałek duże utrudnienia na A1

Reklama

W poniedziałek, 21 grudnia kierowców czekają poważne utrudnienia na odc. „B” Piotrków  Trybunalski – Kamieńsk budowanej autostrady A1.

W związku z fatalnym stanem nawierzchni jezdni zachodniej, po której odbywa się ruch w obu kierunkach, wykonawca prac zmuszony jest wykonać niezbędne prace naprawcze gwarantujące bezpieczną eksploatację. Będą one prowadzone na 357 kilometrze trasy, w okolicach Siomek, w sąsiedztwie wiaduktu kolejowego w godzinach od 8.00 do 16.00. Ponieważ w tym miejscu jazda w każdym z kierunków odbywa się po jednym pasie, będzie to wymuszało wprowadzenie ruchu wahadłowego.

Wykonawca ocenia, że każdorazowe zatrzymania ruchu będą trwały ok. 10 minut. Należy więc spodziewać się powstawania długich zatorów. Remontowany odcinek można ominąć jadąc tzw. starą trasą, czyli DK91 z Piotrkowa Trybunalskiego do Kamieńska, bądź w przeciwnym kierunku. Warto przed wyjazdem w dalszą trasę rozważyć wybór innej drogi. Apelujemy do kierowców o uwagę, cierpliwość i stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem – mówi Maciej Zalewski, rzecznik prasowy GDDKiA.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD