www.xvideosking.me

avgle

Reklama
APLIKACJANA SYGNALE

Uwaga, oszustwo na koronawirusa!

Przeczytaj, zanim padniesz ofiarą przestępstwa. Oszuści znaleźli kolejną metodę jak dostać się do mieszkań. Jako pretekst wykorzystują epidemię koronawirusa.

W ostatnich dniach odnotowano przypadki i próby oszustw, dokonywanych przez osoby podające się za przedstawicieli sanepidu bądź firm dezynfekcyjnych. Pod pretekstem walki z epidemią oszuści pukają do drzwi, ubrani w kombinezony ochronne i tłumaczą, że chcą przeprowadzić dezynfekcję lokalu. Żądają za to pieniędzy. Poza tym po takiej ,,dezynfekcji” z mieszkania mogą zniknąć różne wartościowe przedmioty.

Policja przestrzega także przed innymi próbami wyłudzania pieniędzy ,,na koronawirusa”: oferowaniem sprzedaży środków mających rzekomo cudowne właściwości i zwalczającymi wirusa, czy podszywaniem się pod służby sanitarne i Ministerstwo Zdrowia oraz organizacje, które walczą z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Nie dajmy się zwieść, nie kupujmy cudownych środków mających nas rzekomo uchronić przed zachorowaniem na koronawirusa, czy nagle uzdrowić. Nie wpuszczajmy też takich osób do swoich domów. O każdym tego typu przypadku należy informować policję.

Czytaj też: W Polsce zaczyna brakować krwi. NFZ odwołuje operacje

 

 

(Źródło: Rzecznik Powiatu Radomszczańskiego)

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.