W czwartek utrudnienia w ruchu. Ulicami powiatu przejedzie wyścig kolarski

Reklama

W dniach 26-29 czerwca na trasie z Łodzi do Jaworzna zostanie rozegrany 35. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków. Z uwagi na wydarzenie, 27 czerwca na drogach powiatu radomszczańskiego wystąpią utrudnienia w ruchu.


Międzynarodowy wyścig kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków rozpocznie się 26 czerwca w Łodzi. Planowana trasa wyścigu drogami powiatu radomszczańskiego w czwartek, 27 czerwca w godzinach 16-17 przebiegać będzie:

  • wjazd na obszar powiatu od miejscowości Adamów pow. piotrkowski drogą gminną do miejscowości Ochotnik;
  • z miejscowości Ochotnik do miejscowości Korytno;
  • z miejscowości Korytno do miejscowości Przedbórz;
  • w mieście Przedbórz ulicami : Korycińską, Leśną, Trytwą, Mostową, Pocztową, Kielecką;
  • z miejscowości Przedbórz (ulica. Kielecka), drogą powiatową przez miejscowości Miejskie Pola, Wojciechów, Borowa, Piskorzeniec do granicy województwa Świętokrzyskiego.

We wskazanych godzinach w rejonie tych miejscowości należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym. Ruch pojazdów będzie wstrzymywany na czas przejazdu kolarzy i sukcesywnie wznawiany po przejeździe wszystkich ekip.

Policjanci zabezpieczający imprezę, czuwać będą nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników tego wydarzenia sportowego. Apelujemy o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych. Prędkość kolumny wyścigu może sięgać nawet 50 km/h – mówi młodszy aspirant Dariusz Kaczmarek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.


Czytaj też: Środa z Profilaktyką: Przygotuj się na lato

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD