www.xvideosking.me

avgle

APLIKACJAZ ŻYCIA MIASTA

W RADOMSKU POJAWI SIĘ ZIELONY BUDŻET OBYWATELSKI?

Budżet Obywatelski a właściwie proponowane zmiany były tematem dzisiejszej konferencji prasowej zorganizowanej w Urzędzie Miasta. Prezydent Jarosław Ferenc wraz z sekretarz Kamilą Malinowską Sztangreciak przedstawili plany dotyczące tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego.
– Co raz większe znaczenie dla mieszkańców ma ekologia, dlatego od poniedziałku do niedzieli będziemy konsultować zmiany w BO. Chcemy aby mieszkańcy wyrazili swój głos. Czy Budżet Obywatelski ma pozostać w takiej formie jak do tej pory ? Czy wprowadzić do BO elementy tzw. zielonego Budżetu Obywatelskiego czy zamienić go na Zielony Budżet Obywatelski ? – tłumaczy prezydent Jarosław Ferenc.

Zielony Budżet Obywatelski funkcjonuje wielu większych miastach Polski. Polega na tym, że część środków, która do tej pory była przeznaczona na Budżet Obywatelski zostaje podzielona i przeznaczona na projekty ekologiczne np. tworzenie zieleńców, skwerów, parków kieszonkowych. Zielony BO obejmuje dotacje do ekologicznych wymienny źródła ciepła. – Chcemy skonsultować, czy mieszkańcy Radomska chcą aby w Budżecie Obywatelskim znalazły się ekologiczne elementy – dodaje prezydent.

Konsultacje zostaną przeprowadzone w formie ankiety, ta będzie w dwóch wersjach: papierowej i elektronicznej. Ankieta będzie dostępna w biurze obsługi w Urzędzie Miasta, w MOSiR i MDK. Swój głos będzie można oddać na stronie Radomsko.pl.

Pozyskane wyniki prezydent zarekomenduje Radzie Miejskiej. Ewentualne zmiany w BO będą tematem marcowej sesji. Kwota BO prawdopodobnie nie ulegnie zmianie. Jeśli Zielony BO zostanie zaakceptowany radni zadecydują ile środków przeznaczyć na ekologię.

 

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.