Luxbud

W sierpniu otwarcie nowego basenu. Ile zapłacimy za bilety?

Polonaisse

Na dzisiejszej sesji prezydent Jarosław Ferenc przedstawił ceny za korzystanie z Kompleksu Obiektów Sportowo – Rekreacyjnych „AQUARA” w Radomsku.

Basen zostanie najprawdopodobniej otwarty 20 sierpnia.  Jeśli chodzi o wnętrze, obiekt jest już gotowy. Jest kilka drobnych usterek. Wykonawca zobowiązał się w ciągu 5 tygodni wymienić części zjeżdżalni zewnętrznej – mówił dzisiaj prezydent.

Wykonawca już przekazał miastu klucze. Cennik korzystania z nowego basenu ustalił Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Ceny będą niższe średnio o 2 – 3 zł niż w Solparku w Kleszczowie. Za godzinę korzystania z basenu dorosły radomszczanin zapłaci 15 zł. Dwie godziny będą kosztować  20 zł, trzy godziny – 30 zł. Bilet ulgowy: 1 godzina – 12 zł, 2 godziny – 15 zł, 3 godziny – 18 zł. Dopłata za każdą minutę będzie kosztować 25/ 30 gr.

Podczas ferii i wakacji ceny korzystania z obiektu dla dzieci i młodzieży będą niższe: 1 godzina – 9 zł, 2 godziny – 10 zł, 3 godziny – 11 zł. Karnet będzie kosztować 135 zł – (108 zł ulgowy).

Zgodnie z zapowiedziami prezydenta wypłycenie zostanie zamontowane jesienią. Stary basen będzie czynny przynajmniej do końca tego roku.

Kompleks AQUARA będzie czynny od godz. 9.30 do 21.30 we wszystkie dni tygodnia z wyjątkiem ustawowych dni wolnych od pracy (poza niedzielami) oraz podczas corocznej przerwy technologicznej.

Wodny plac zabaw będzie czynny codziennie przy sprzyjających warunkach pogodowych. Wstęp na niego będzie bezpłatny.

Wstęp do kompleksu AQUARA z wyjątkiem wodnego placu zabaw oraz parku edukacyjnego odbywać się będzie na podstawie aktywowanego w Punkcie Obsługi Klienta transpondera – opaski na nadgarstek z elektronicznym czipem Systemu Elektronicznej Obsługi Klienta. Wyjście z basenu możliwe będzie po oddaniu opaski i rozliczeniu się w Punkcie.

Dzieci do lat 13 będą mogły przebywać w Kompleksie AQUARA jedynie pod stałą opieką osób dorosłych.


Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD