Reklama
KOMBIT-kasy

W SOBOTĘ II PUCHAR NIEZDOBYWCÓW PUCHARÓW. GRAMY DLA AMELKI [PROGRAM]

AKP forBET Pogrom Radomsko wraz ze Stowarzyszeniem „Wspólny Samorząd”, Stowarzyszeniem Motocyklowym Czarny Radomsko oraz Powiatową Halą Sportową zapraszają na II edycję turnieju o Puchar Niezdobywców Pucharów, która odbędzie się już w najbliższą sobotę w Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku.

Turniej, podobnie jak jego I edycja, będzie imprezą charytatywną, podczas której zbierane będą fundusze na leczenie i rehabilitację 8-letniej Amelki Szewczyk, u której zdiagnozowano samoistny krwotok mózgowy o rozległym umiejscowieniu. Dziewczynka wymaga długotrwałej i kosztownej rehabilitacji, by móc poruszać się o własnych siłach i wrócić do pełni zdrowia.

W II edycji PNP2020 zagrają: Klub Sportowy Victoria Łódź, Rol-best Piotrków Trybunalski, Dar Placencja, Team forBET, LZS Chrząstawa, Klub Sportowy Żądło Sucha Psina oraz LZS Radziechowice Drugie.

PROGRAM IMPREZY

9:25 – Przyjazd drużyn

9:45 – Odprawa kierowników/trenerów

10:00 – Uroczyste otwarcie Puchar Niezdobywców Pucharów – Gramy dla Amelki (prezentacja połączona z sesją zdjęciową drużyn)

10:13 – 10:28 – Pokaz karate – Klub Karate Randori

1 kolejka grupowa

10:30 – 10:40 Klub Sportowy Żądło Sucha Psina – LZS Radziechowice Drugie

10:45 – 10:57 – Dar Placencja – Klub Sportowy Victoria Łódź

11:00 – 11:12 – LZS Chrząstawa – AKP forBET Pogrom Radomsko

11:15 – 11:27 – Rol-best Piotrków Tryb. – TEAM forBET

11:28 – 11:32 – Występ cheerleaderek

2 kolejka grupowa

11:35 – 11:47 – LZS Radziechowice Drugie – Victoria Łódź

11:50 – 12:02 – KS Żądło Sucha Psina – Dar Placencja

12:05 – 12:17 – AKP forBET Pogrom – TEAM forBET

12:20 – 12:32 – LZS Chrząstawa – Rol-best Piotrków Tryb.

12:35 – 12:55 – Pokaz wsadów i tricków koszykarskich – GRABO – Piotr Grabowski

13:00 – 13:35 – Występ artystyczny przygotowany przez dzieci z Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzejowicach

3 kolejka grupowa

13:40 – 13:52 – KS Żądło Sucha Psina – Victoria Łódź

13:55 – 14:07 – Dar Placencja – LZS Radziechowice Drugie

14:10 – 14:22 – LZS Chrząstawa – TEAM forBET

14:25 – 14:37 – Rol-best Piotrków Tryb. – AKP forBET Pogrom

14:38 – 14:43 – Występ cheerleaderek

14:45 – 14:57 – Mały Półfinał 3A-4B

15:05 – 14:12 – Duży Półfinał 1A-2B

15:15 – 15:27 – Mały Półfinał 4A-3B

15:30 – 15:42 – Duży Półfinał 2A-1B

15:45 – 15:57 – Mecz o miejsce VII

16:00 – 16:12 – Mecz o miejsce V

16:15 – 16:27 – Mecz o miejsce III

16:28 – 16:32 – Występ cheerleaderek

16:35 – 16:47 – FINAŁ

16:50 – 17:00 – Ceremonia zakończenia turnieju, wręczenie pucharów i nagród

W międzyczasie w innych sektorach hali:

12:30 – 15:30 – Strefa gier i zabaw dla maluchów ( malowanie buziek, mega klocki, gry i zabawy)

14:00 – 15:00 – Zajęcia ze sportów walki dla dzieci z instruktorem

11:00 – 17:00 – Ścianka wspinaczkowa z instruktorem – Dariusz Guziak

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również
Close
Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW