WAKACJE Z MDK

Reklama

Dobiega końca pierwszy turnus organizowanych przez Miejski Dom Kultury zajęć artystyczno-rekreacyjnych ph. „Magia Lata”. Od poniedziałku do piątku trzydziestoosobowa grupa dzieci uczestniczyła w wielu interesujących warsztatach artystycznych oraz zajęciach sportowych.

Podczas „Magii Lata” dzieci przyozdobiły pamiątkowe szklanki i koszulki. Odbyły się też zajęcia sportowe na ściance wspinaczkowej oraz basenie. Dużym zainteresowaniem cieszyła się wycieczka do bazy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego na Zakrzówku Szlacheckim. Odbyły się tam warsztaty żeglarskie, gdzie dzieci nauczyły się wiązać węzły oraz poznały budowę kajaków i łodzi. Dla młodych radomszczan z pewnością był to niezapomniany tydzień, który zostanie zwieńczony wystawą przedmiotów wykonanych w czasie zajęć.

Miejski Dom Kultury zaprasza do udziału w letnich atrakcjach dla dzieci. Istnieje możliwość zapisu na warsztaty artystyczne dla najmłodszych dzieci, teatralne oraz szydełkowania. Wolne miejsca czekają też w sierpniowych „półkoloniach” ph. „Wakacyjna Akademia Wyobraźni”, które rozpoczną się 3 sierpnia. Szczegóły na www.mdk.pl

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD