Select

We wrześniu Ultra Fajna Ryba w Przedborzu

Polonaisse

Starostwo Powiatowe zaprasza na wydarzenie biegowe, jakiego centralna Polska jeszcze nie miała. Już 18 września będzie można zmierzyć się z trasą ultramaratonu na dystansie 52 km lub „półmaratonu z fajnym bonusem”, czyli 22 km. Organizatorzy gwarantują niesamowite widoki, mnóstwo zbiegów i podbiegów, potworne zmęczenie, a na końcu radość i dumę. Przedborski Park Krajobrazowy kusi dziką przyrodą, a okolice rzeki Pilicy to idealne miejsce dla biegów terenowych.

Start i meta biegów zlokalizowana będzie na Rynku w Przedborzu. Trasa ultramaratonu długości około 52 km zaczyna się na przedborskim rynku i prowadzi po ścieżkach i drogach Gminy Przedbórz i Kluczewsko. Jej przewyższenie to około 600 m. Trasa półmaratonu zaczyna się w Dojo Stara Wieś i prowadzi do Przedborza po trasie ultramaratonu. Start 18 wrześnie 2021r. o godzinie 8.00.

Fajna Ryba jest najwyższym naturalnym wzniesieniem województwa łódzkiego, o wysokości 347 m n.p.m. Znajduje się na terenie gminy Przedbórz, w obrębie Pasma Przedborsko-Małogoskiego oraz Przedborskiego Parku Krajobrazowego i wchodzi w skład północnej części Wyżyny Przedborskiej.


Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD