Luxbud

Weekend Cudów w Radomsku. Szlachetne Paczki trafią do rodzin

Jubiler Ako

Trwa weekend cudów, podczas którego wiele osób otrzyma dary, o których marzyli od dawna.  To czas, kiedy prawdziwa magia świąt powoduje radość i przywraca nadzieję. Wszystko za sprawą Szlachetnej Paczki, która już od 20 lat pomaga tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

Tegoroczna edycja jest zdecydowanie trudniejsza niż w minionych latach.

Tego roku w akcję jest zaangażowanych 20 wolontariuszy a pomoc otrzyma 28 rodzin z Radomska i okolic. Zaangażowana w pomoc jest również ochotnicza straż pożarna – OSP Przedbórz, OSP Krępa, OSP Dąbrówka i OSP Wola Blakowa – informuje Kamil Głąb, lider Szlachetnej Paczki w Radomsku.

Ze względu na covid, w tym roku przeważyły potrzeby żywnościowe i chemiczne. Niektóre rodziny nie stać na  podstawowe produkty, choć zdarzały się też większe podarunki, takie jak pralka czy lodówka. Jak co roku potrzebny był też opał.

NIOSĄ POMOC, NADZIEJĘ, WIARĘ. SZLACHETNA PACZKA W RADOMSKU

Dary zostały przekazane przez prywatne osoby, lokalne firmy i szkoły: Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Radomsku, I Liceum ogólnokształcące, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stobiecku Szlacheckim Oraz Zespół Szkół Elektryczno Elektronicznych w Radomsku, który również po raz kolejny udostępnił miejsca na magazyny.

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD