Luxbud

Weronika Mazur na podium Mistrzostw Europy

Polonaisse

Weronika Mazur po raz kolejny melduje się na podium Mistrzostw Europy. W miniony weekend w Świnoujściu odbyły się 34. Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin KWF.


Po raz kolejny radomszczanka Weronika Mazur, członkini Kadry Narodowej Karate Kyokushin występowała na świnoujskich tatami. Zawody zgromadziły 390 karateków z 18 krajów Europy.

Weronika nie zawiodła i sięgnęła po kolejny medal Mistrzostw Europy, zdobywając III miejsce w konkurencji kumite seniorek +65 kg.

Osiągnięcie o tyle cenne, że po raz pierwszy na ME występowała w najcięższej kategorii wagowej seniorek zwanej “Królewską Kategorią” będąc najmłodszą spośród zawodniczek.  Za rywalki miała wielokrotne medalistki Mistrzostw Świata i Europy, zawodniczki dużo starsze i bardziej doświadczone, jednak z klasą stawiła im czoła.

Były to 4. Mistrzostwa Europy i 3 kategoria wiekowa, w których występowała Weronika i zdobyła medal. Jak widać nie potrafi się rozstać z podium na takiej imprezie. Ciężka i mądra praca z odpowiednimi ludźmi, mowa tutaj o grupie TMR do której należy Weronika, pozwala na osiąganie sukcesów – wyjaśnia Grzegorz Mazur.

 

fot. Grzegorz Mazur

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD