MEBIN

Weź udział w webinarium i poznaj zasady dotyczące promocji

Urząd Marszałkowski zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Wypromuj swój projekt – obowiązki informacyjno promocyjne Beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020”. Webinarium odbędzie się 16 kwietnia 2021 r. w godz. 10:00 – 11:15.

Organizatorem webinarium jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie z udziałem przedstawicieli Departamentu Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego. Webinarium prowadzone będzie przez specjalistów ds. Funduszy Europejskich z Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w Bełchatowie i Łodzi z udziałem przedstawicieli Departamentu Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

Celem webinarium jest zapoznanie uczestników z zagadnieniami dotyczącymi zasad promocji.

W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, organizatorzy proszą o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie Serwisu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego klikając przycisk „Weź udział”.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń. Po dokonaniu rejestracji, zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia.


Czytaj też: Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej w Radomsku

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW