Wigilijne spotkanie Polskiego Związku Niewidomych w Radomsku

Reklama

Świąteczne dekoracje, dzielenie się opłatkiem oraz drobne upominki to elementy, których nie mogło zabraknąć na tradycyjnym spotkaniu opłatkowym Polskiego Związku Niewidomych z Koła Terenowego nr 17 w Radomsku.


Podczas wigilijnego spotkania członków Polskiego Związku Niewidomych nie mogło również zabraknąć wzajemnych życzeń świątecznych oraz noworocznych.

W świątecznej atmosferze Elżbieta Kosowska, przewodnicząca Koła wspomniała o Dniu Białej Laski oraz Międzynarodowym Dniu Niewidomych, które są doskonałym momentem na zwrócenie uwagi na codzienne problemy osób niewidomych i niedowidzących. Dodała również, że dzięki działaniu takich organizacji, jak Polski Związek Niewidomych udaje się pokonać wiele barier, nie tylko tych architektonicznych, ale również tych dotyczących komunikacji oraz sposobu postrzegania osób z niepełnosprawnościami.

Członkowie związku podkreślają, jak ważne są takie spotkania, podczas których mają możliwości rozmowy nie tylko o problemach, ale również dzielą się swoimi zainteresowaniami, umiejętnościami i doświadczeniem.


Czytaj też: Głosuj w Budżecie Obywatelskim. 31 projektów czeka na Twój głos

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD