WIOLETTA PAL DYREKTOREM SZKOŁY W KODRĘBIE?

Reklama

Wiele wskazuje na to, iż Wioletta Pal, związana do niedawna z radomszczańskim magistratem zostanie dyrektorem Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Kodrębie. Posiedzenie komisji konkursowej miało miejsce wczoraj (piątek 15 kwietnia).

– Podczas tego posiedzenia wyłoniono kandydata na dyrektora w osobie pani Wioletty Pal – przyznaje wójt gminy Kodrąb Bożena Krawczyk, zwracając jednocześnie uwagę, iż biegnie 14 – dniowy termin uprawomocnienia się tego wyboru. – Do powołania pani Wioletty Pal na stanowisko dyrektora naszej szkoły potrzebna będzie jeszcze opinia kuratorium.

O stanowisko dyrektora Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Kodrębie oprócz Wioletty Pal ubiegały się jeszcze dwie osoby. –  Z tego, co jest mi wiadomo wymogi formalne spełniły wszystkie trzy kandydatki. Natomiast w drodze następnego etapu konkursu została wybrana pani Pal – wyjaśnia wójt Krawczyk.

Jeżeli nie pojawią się nieprzewidziane okoliczności Wioletta Pal placówką zacznie kierować od 1 sierpnia, ponieważ obecna dyrektor ZSG w Kodrębie pełni swoje stanowisko do końca lipca.

Wioletta Pal pracowała jako nauczyciel w Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku, pełniła też funkcję wiceprezydenta Radomska ds. oświaty, a w ostatnim czasie była dyrektorem Departamentu Rozwoju Społecznego Urzędu Miasta w Radomsku. Po likwidacji departamentu straciła pracę w magistracie.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD