Wnioski o odwołanie powstania stacji bazowej na ul. Narutowicza w Radomsku do 16 sierpnia

Reklama

Możliwość złożenia odwołania w sprawie budowy stacji bazowej telefonii komórkowej przy ul. Narutowicza w Radomsku nie do 1 sierpnia, a do 16 sierpnia.


Termin na wniesienie odwołania w sprawie budowy masztu do Urzędu Miasta w Radomsku jednak do 16 sierpnia. Pracownicy urzędu wystosowali informację prostującą:

Informacja opublikowana 30 lipca w radomszczańskich serwisach, że 1 sierpnia 2022 r. upływa termin przysługujący na wniesienie odwołania od decyzji Prezydenta Miasta Radomska z 15 lipca 2022 r. o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego polegającej budowie stacji bazowej telefonii komórkowej przy ul. Narutowicza (na działce nr 134 obr. 47) jest błędna.
Termin na wniesienie odwołania biegnie od 18 lipca 2022 r., natomiast upłynie 16 sierpnia 2022 r.

Ponadto urząd przypomniał, że w latach 2017-2022 prezydent Jarosław Ferenc pięciokrotnie sprzeciwiał się ustaleniu lokalizacji planowanej przez inwestora przy ul. Narutowicza stacji bazowej telefonii komórkowej.

Jest to odpowiedź na post,  jaki napisał radny Rafał Dębski na swoim profilu w mediach społecznościowych, w którym zarzucił prezydentowi informowanie o tak ważnej dla mieszkańców sprawie jedynie na stronie miasta.

Czy w tak ważnej sprawie prezydent powinien ograniczać się do publikacji tak istotnych decyzji jedynie na stronie miasta. Skąd mieszkańcy mieli dowiedzieć się o Pana decyzji i możliwości odwołania. To celowe działanie czy może strach przed reakcją opinii publicznej? – pytał wówczas radny.

O szczegółowe informacje w tej sprawie można zgłosić się do Wydziału Rozwoju Miasta Urzędu Miasta.

Niezależnie od powyższego zachęcamy mieszkańców do bieżącego śledzenia informacji o wydawanych rozstrzygnięciach na naszej stronie internetowej radomsko.pl w zakładce: Komunikaty i Ogłoszenia oraz w Biuletynie Informacji Publicznej – dodają urzędnicy.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD