WOJCIECH ŚLUSARCZYK WYGRAŁ PROCES Z PGK

Reklama

Zwolniony z pracy w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej w Radomsku Wojciech Ślusarczyk wygrał proces, wytoczony miejskiej spółce komunalnej.

„Z nieukrywaną satysfakcją informuję, że w dniu wczorajszym (26.04.2018 r. – dop. aut.)zakończyła się moja niemal 2-letnia epopeja sądowa z Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Radomsku. Sąd w Piotrkowie Trybunalskim w całości oddalił apelację spółki, zasądzając na moją rzecz odszkodowanie w wysokości 3-miesięcznego wynagrodzenia. W najbliższych dniach wystąpię również do Zarządu PGK o sprostowanie wydanego mi w 2016 roku świadectwa pracy. Pragnę zwrócić uwagę na fakt, że jest to kolejna sądowa batalia przegrana przez tą firmę. Radosne wręczanie pracownikom tzw. dyscyplinarek to dosyć kosztowna zabawa. Może tematem zainteresują się radni miejscy, bo koszty idą zdaje się w dziesiątki tysięcy złotych? Czy przedsiębiorstwo ma aż tak dobrą sytuację finansową, że może szastać pieniędzmi? – czytamy na facebookowym profilu Wojciecha Ślusarczyka.

Wojciech Ślusarczyk za kadencji Anny Milczanowskiej był wiceprezydentem Radomska. Na czas pełnienia tej funkcji, przebywał na urlopie w PGK. Po wygranych przez Jarosława Ferenca wyborach otrzymał dyscyplinarne zwolnienie z rąk nowego prezesa spółki PGK Marka Glądalskiego. Powodem tej decyzji miało być niestawienie się Wojciech Ślusarczyka do pracy w wymaganym terminie.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD