Luxbud

Wolne stanowisko w Urzędzie Miasta

Urząd Miasta Radomska poszukuje kandydatów na stanowisko podinspektora w Biurze Funduszy Zewnętrznych i Strategii Miasta.


Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • Czynny udział w opracowywaniu, aktualizacji i monitoringu dokumentów strategicznych miasta.
  • Przygotowywanie katalogu zadań realizowanych przy udziale środków zewnętrznych.
  • Poszukiwanie źródeł dofinansowania planowanych zadań i informowanie innych jednostek urzędu o możliwościach dofinansowania.
  • Przygotowywanie wniosków aplikacyjnych wraz z kompletem wymaganych załączników dla projektów współfinansowanych ze środków zewnętrznych.
  • Przygotowywanie harmonogramów, sprawozdań i wniosków o płatność z realizacji projektów, w tym przy udziale zewnętrznego systemu komunikacji SL2014.
  • Sporządzanie analiz problemowych dotyczących rozwoju lokalnego oraz bieżących wydarzeń istotnych dla rozwoju miasta.
  • Przeprowadzanie konsultacji społecznych na terenie miasta w zakresie niezbędnym do opracowania dokumentacji aplikacyjnej o środki zewnętrzne oraz opracowania i aktualizacji dokumentów strategicznych miasta.

Od przyszłych kandydatów wymagane jest m.in wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności: administracja, zarządzanie, prawo, finanse, ekonomia, doświadczenie zawodowe: minimum 3 lata stażu pracy na stanowisku związanym z pozyskiwaniem środków UE lub rozliczaniem inwestycji przy udziale środków UE. Wymagana jest również znajomość ustaw, nieposzlakowana opinia, niekaralność, odporność na stres, umiejętność pracy pod presją czasu, obowiązkowość.

Wymagane dokumenty z dopiskiem „Oferta pracy- IX” należy przesłać do 08 lipca 2021 r. (liczy się data wpływu do Urzędu Miasta.

Szczegóły oferty pracy dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej.


Czytaj też: Wakacje z Biznesem w Starterze

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD