Worek medali dla zawodników ZKS

Polonaisse

Zawodnicy ZKS wzięli udział w Otwartych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Młodzików w zapasach w stylu klasycznym. Z lokalnego turnieju radomszczańscy zapaśnicy ZKS-u wracają z 7 medalami na 8 startujących, a jako drużyna zajęli 3 miejsce.


Turniej odbył się w minioną sobotę w Bełchatowie.

Nasi dwaj młodzicy zdominowali kategorię 62kg. Po pokonaniu zawodników z innych klubów doszło do finałowego pojedynku, w którym tym razem, Krzysztof Kubala zwyciężył Szymona Wilka, dzieląc się pierwszym i drugim miejscem w tej kategorii wagowej – mówi Tomasz Łapiński z ZKS Radomsko.

W kategorii 41kg Szymon Płoński wygrał efektownym rzutem biodrowym z zawodnikiem UKS Zapaśnik Radomsko i zajął I miejsce. W kategorii 44kg powrócił do rywalizacji po przebytej kontuzji Oskar Paplicki zdobywając III miejsce. W kategorii 57kg duchem walki zaskoczył Hubert Walaszczyk zajmując po ciężkich bojach III pozycję. W kategorii 75kg Bartosz Brzozowski wywalczył III miejsce, zaś Miłosz Trzeciak V. W kategorii wagowej 85kg Filip Doroźiński zajmuje III pozycję.Czytaj też: Brązowy medal dla KK Radnori

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD