Luxbud

Wspólny Samorząd i RdR zakończyli współpracę z Platformą Obywatelską

Polonaisse

Stowarzyszenie Razem dla Radomska oraz Wspólny Samorząd wystosowały oficjalne oświadczenie, w którym poinformowały o zakończeniu współpracy z Koalicją Obywatelską.

W związku z wczorajszymi doniesieniami prasowymi potwierdzamy, że zakończyła się współpraca z Koalicją Obywatelską w ramach zawartej umowy koalicyjnej.

Pragniemy podkreślić, że powodem zakończenia współpracy nie są różnice poglądowe ani sytuacja polityczna w naszym kraju, gdyż jako stowarzyszenia lokalne zawsze deklarowaliśmy współpracę ponad podziałami politycznymi. Współpraca jednak jest efektywna dopóki da się realizować wspólne cele w duchu wzajemnego szacunku i zrozumienia. Współpraca to również sztuka kompromisu oraz wspólnego poszukiwania rozwiązań aby skutecznie działać dla dobra mieszkańców naszego powiatu.

Poprawne relacje są potrzebne zawsze i na każdym etapie współpracy pomiędzy samorządowcami. Te relacje zostały w ostatnim czasie naruszone poprzez zawieszenie umowy koalicyjnej przez Koalicję Obywatelską dlatego współpraca w ramach dotychczasowej koalicji dobiegła końca.

Pragniemy podziękować samorządowcom Koalicji Obywatelskiej za wszystkie lata wspólnej pracy, zrealizowane przedsięwzięcia na rzecz naszego miasta i powiatu oraz za wszystkie inicjatywy i działania, które udało nam się wspólnie podjąć.”

      Zarząd Stowarzyszenia                                                            Zarząd Stowarzyszenia

Wspólny Samorząd                                                               Razem dla Radomska

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD