Reklama
KOMBIT-kasy
SPORT

WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE NA TERENIE POWIATU RADOMSZCZAŃSKIEGO

Prawie 220 uczniów szkół podstawowych walczyło 19 września o prawo startu w zawodach wojewódzkich.

Zawody w Indywidualnych Biegach Przełajowych przeprowadzone wokół zbiornika wodnego na Wymysłówku wyłoniły reprezentację powiatu, która wystartuje 25 września podczas zawodów w Uniejowie.
Powiat radomszczański reprezentować będą:


w IGRZYSKACH DZIECI:
Wawszczak Nikola z PSP Gomunice, Gąsiorowska Karolina i Purgał Matylda ze PSP Strzałków, Kornacka Wiktoria z PSP nr 9 w Radomsku oraz Barańska Dominika z PSP nr 6 Radomsku.
Bogacz Wojciech z PSP Strzałków, Gliźniewicz Oskar z PSP Kodrąb, Karski Filip z PSP nr 9 w Radomsku, Tagowski Wiktor z PSP Kamieńsk i Woszczyński Igor z PSP Dobryszyce.


w IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ:
Wójcik Martyna z PSP Chrzanowice, Molińska Wiktoria z PSP nr 2 w Radomsku, Sadowska Victoria i Karasek Paulina z PSP nr 6 w Radomsku oraz Bareła Marta z PSP Strzałków, Kuliberda Wiktor, Zawisza Hubert i Wawszczak Hubert z PSP Gomunice, Gliźniewicz Maksymilian z PSP Kodrąb oraz Bednarek Piotr z PSP nr 6 w Radomsku.
w LICEALIADZIE: ( zawody powiatowe odbyły się 13 września w Parku Solidarności ) Witaszczyk Paulina z ZSE w Radomsku, Wójcik Paulina, Pietras Kinga i Rokita Emilia z I LO w Radomsku oraz Kupc Paulina z ZSCKR Dobryszyce, Dziak Krystian z ZSDiOŚ w Radomsku, Depta Marcin i Gorzędowski Michał z II LO w Radomsku oraz Kotala Dominik i Iwanowicz Adam z ZSP nr 1 w Radomsku.

(Fot. R. Kucharski)

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
WIDOK