www.xvideosking.me

avgle

Z ŻYCIA MIASTAZ ŻYCIA POWIATU

WYBORCZA KAMPANIA RUSZYŁA NA CAŁEGO

Kandydaci do Parlamentu RP rozpoczęli oficjalną kampanię wyborczą. Ruszyli w teren.  Sposoby na przekonanie wyborców do swoich kandydatur mają różne. Póki co są zachowawczy. Informują głównie, że ubiegają się o poselskie mandaty. Stawiają też na bezpośredni kontakt ze społeczeństwem.

„Jedynka” lewicy promowała się w Radomsku

Dziś (22 sierpnia) Radomsko odwiedziła Anita Sowińska – nr 1 na liście Zjednoczonej Lewicy do Sejmu RP. – Przyjechałam do Radomska po to, aby przedstawić moją osobę, ale nie tylko. Pochodzę z Tomaszowa Mazowieckiego, dlatego problemy małych i średnich miast są mi bliskie – zauważyła A. Sowińska. – W swojej kampanii przyjęłam metodę spotkań z mieszkańcami, ponieważ uważam ją za najbardziej skuteczną – dodaje.

A.Sowińska  zwróciła również uwagę na to, iż najwyższy czas na przełamanie dualizmu dwóch partii: PO i PiS. – Naszym zdaniem najwyższy czas na wyrwanie Polski z uścisku dwóch partii. Lewica jest potrzebna. Czas na swobodę obywatelską. Nie może być tak, aby coś komuś narzucać – zauważa. Zdaniem ”jedynki” lewicy nie można bazować tylko na programie 500 +. – Należy w końcu zadbać o służbę zdrowia, szkolnictwo, ekologię czy wreszcie energetykę. Wymienione przeze mnie sektory kolokwialnie mówiąc – „leżą”. Dlatego lewica jest potrzebna. Lewica jest alternatywą dla dwóch największych partii w Polsce, czyli PiS i PO – podkreśliła podczas dzisiejszego briefingu Anita Sowińska.

Poseł Milczanowska ruszyła w teren

Ubiegająca się o reelekcję poseł Prawa i Sprawiedliwości Anna Milczanowska odbyła wczoraj (21 sierpnia) wizytę gospodarską w gminie Gomunice. Wraz z wójtem Pawłem Olejniczakiem zapoznała się ze zrealizowanymi oraz realizowanymi obecnie na terenie  gminy inwestycjami. Odwiedziła  m.in. funkcjonującą w Gomunicach „Akademię Smyka”.

Koalicja Obywatelska zainaugurowała kampanię w stolicy okręgu

KO rozpoczęła oficjalnie kampanię wyborczą w stolicy okręgu nr 10 – Piotrkowie Trybunalskim.  Na liście z nr „2” znajduje się radomszczanka Magdalena Spólnicka. – Chcę przede wszystkim rozmawiać z mieszkańcami. To oni są skarbnicą wiedzy na temat tego co potrzebne jest w danej miejscowości – zauważa M. Spólnicka.

Dziś (22 sierpnia) KO zbiera w Radomsku podpisy pod listami poparcia.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.