Wybory do Miejskiej Rady Seniorów już jutro

Reklama

Zbliżą sie ważny termin dla seniorów. 21 czerwca w godzinach 9.00-17.00 w sali obrad Urzędu Miasta Radomska (sala 104) zostaną przeprowadzone wybory do Miejskiej Rady Seniorów w Radomsku.


Uprawnionymi do głosowania są osoby zamieszkujące na terenie miasta Radomska, które najpóźniej w dniu wyborów ukończą 60 lat.

Każdy z wyborców może otrzymać tylko jedną kartę do głosowania po okazaniu dokumentu tożsamości.

Głosować można wyłącznie na jednego kandydata.

Lista kandydatów do Miejskiej Rady Seniorów w Radomsku:

1. BORUTA KAZIMIERA

Pani Kazimiera Boruta jest osobą empatyczną, otwartą na potrzeby innych, łatwo nawiązuje kontakty, wykazuje się dużą kulturą osobistą. Jest uczestniczką Klubu Senior+ od 2019 r. Jest osobą bardzo zaangażowaną w sprawy radomszczańskich seniorów. Podejmuje wiele działań i inicjatyw mających na calu aktywizowanie i poprawę poziomu życia osób starszych w mieście. Jest inicjatorką akcji samopomocy wśród seniorów, dzięki czemu osoby potrzebujące pomocy doraźnej mogą liczyć na bezinteresowną pomoc innych seniorów. Pani Kazimiera posiada predyspozycje do członkostwa w Miejskiej Radzie Seniorów w Radomsku.

Podmiot zgłaszający kandydaturę: Klub Senior+ przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Radomsku.

2. CIESIELSKA HALINA

Pani Halina Ciesielska jest aktywnym członkiem Związku Nauczycielstwa Polskiego. W oddziałowej Sekcji Emerytów i Rencistów ZNP w Radomsku pełni funkcję skarbnika. Chętnie działa na rzecz seniorów.

Podmiot zgłaszający kandydaturę: Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Radomsku Oddziałowa Sekcja Emerytów i Rencistów.

3. GAWLAK ANNA

Pani Anna Gawlak aktywnie uczestniczy w pracach na rzecz Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Radomsku. Zajmuje się działalnością chóru „Serenada”, współorganizuje uroczystości związkowe. Zarząd Związku wyraża zadowolenie ze współpracy z kandydatką.

Podmiot zgłaszający kandydaturę: Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Zarząd Rejonowy w Radomsku.

4. KACZMARCZYK EWA

Pani Ewa Kaczmarczyk jest osobą działającą od 18 lat na rzecz seniorów – w wolontariacie i społecznie. Prezes i założycielka Fundacji „Aktywne Centrum Edukacji Uniwersytet Otwarty dla Każdego” oraz Radomszczańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Podmiot zgłaszający kandydaturę: Fundacja „Aktywne Centrum Edukacji Uniwersytet Otwarty dla Każdego”.

5. KĄCKA ZOFIA

Pani Zofia Kącka pełni funkcję Prezesa Zarządu Radomszczańskiego Klubu Amazonek. Aktywnie działa na terenie miasta i powiatu radomszczańskiego na rzecz kobiet dotkniętych chorobą nowotworową w szczególności rakiem piersi.

Podmiot zgłaszający kandydaturę: Stowarzyszenie Radomszczański Klub Amazonek.

6. POL ANNA

Pani Anna Pol jest bardzo aktywnym i zaangażowanym członkiem Radomszczańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Wiem więcej”. To osoba niezwykle obowiązkowa i dokładna. Bardzo poważnie traktuje powierzone zadania, z których wywiązuje się wzorowo. Jest wykształcona i inteligentna. Posiada doświadczenie w pracy w administracji państwowej, ponieważ wiele lat pracowała w Starostwie Powiatowym na odpowiedzialnych stanowiskach. Punktualna, zdyscyplinowana, życzliwa, otwarta na nowe wyzwania. Dynamiczna, pracowita, sumienna i uczciwa. Można na niej polegać. Świetnie nadaje się do pełnienia funkcji społecznych.

Podmiot zgłaszający kandydaturę: Radomszczański Uniwersytet Trzeciego Wieku „Wiem więcej”.


Czytaj też: Forum Młodych Samorządowców w Radomsku

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD