Wybuch gazu w Przedborzu. Ruszyła zbiórka rzeczy dla poszkodowanej 69-latki

Reklama

Trwa zbiórka dla poszkodowanej 69-letniej mieszkanki Przedborza. W ubiegłym tygodniu w jej domu doszło do wybuchu gazu. Kobieta z rozległymi poparzeniami została przetransportowana do szpitala.


26 sierpnia 2021 roku w Przedborzu przy ulicy Korycińskiej wybuchł pożar. Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 69-latka korzystała z kuchenki zasilanej mieszanką gazu propan-butan znajdującą się w 11-kilogramowej butli. Do wybuchu nagromadzonego w pomieszczeniu gazu doszło w momencie, kiedy kobieta próbowała uruchomić jeden z palników kuchenki. Po eksplozji zapaliło się wyposażenie domu. Wstępnie straty zostały oszacowane na 200 tysięcy złotych.

Po wybuchu dwa pomieszczenia nadają się do generalnego remontu (elektryka, tynki, ogrzewanie, podłogi). W imieniu poszkodowanej Urząd Miejski w Przedborzu zwraca się z prośbą o nieodpłatne przekazywanie materiałów budowlanych – płytki karton gips, styropian, panele podłogowe, okna, drzwi, farby, dwa kaloryfery oraz niezbędne sprzęty gospodarstwa domowego (lodówkę, kuchenkę elektryczną).

Kontakt bezpośredni z rodziną: 727-527-151.


Czytaj też: Planowane wyłączenia prądu w Radomsku i powiecie

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD