Wyjazdowe sukcesy piłkarzy RAP Radomsko

Reklama

Najmłodsze drużyny RAP Radomsko triumfują w wyjazdowych turniejach. W sobotę 12 czerwca, dwa najmłodsze zespoły RAP Radomsko udały się na Górny Śląsk gdzie rywalizowały w turniejach piłkarskich.

Zawodnicy z rocznika 2014 udali się na międzynarodowy turniej “Tworków CUP”. W turnieju udział wzięło 20 drużyn podzielonych na cztery grupy.

Zawodnicy RAP Radomsko w fazie grupowej zmierzyli się z następującymi zespołami:

RAP Radomsko – Przedszkole Górnik Zabrze 12-0

RAP Radomsko – GKS Jastrzębie Zdrój 3-3

RAP Radomsko – Unia Turza Śląska 10-0

RAP Radomsko – KS Spójnia Zebrzydowice 3-1


fot. RAP Radomsko

Po wygranej w fazie grupowej zawodnicy RAP Radomsko rozgrywali mecze z najlepszymi drużynami pozostałych grup, oraz najlepszym zespołem z drugiego miejsca, którym okazał się grupowy rywal GKS Jastrzębie.

RAP Radomsko – GOL Racibórz 4-0

RAP Radomsko – Młody LKS Tworków 3-2

RAP Radomsko – SKRA Częstochowa 6-0

RAP Radomsko – GKS Jastrzębie Zdrój 4-0

Po raz pierwszy, zawodnicy RAP Radomsko zagrali podczas turnieju swój pierwszy międzynarodowy mecz. Wygrali ze swoimi kolegami z Czech (1 FC Poruba) 4-2. Najlepszym zawodnikiem w zespole RAP Radomsko wybranym przez organizatorów został Stanisław Rochowski.

RAP Radomsko 2014 reprezentowali:

Jan Duda, Szymon Szydziak, Emil Kowalski, Oliwier Wiciński, Stanisław Rochowski, Wiktor Dryja, Marcel Makowski, Jan Lisowski, Igor Dobrowolski, Franciszek Płóciennik, Oskar Cieślik, trener Mateusz Walaszczyk


W Rudzie Śląskiej turniej rozegrali chłopcy z rocznika 2015. To kolejne zmagania zespołu prowadzonego przez trenera Przemysława Nieznańskiego, które odbywają się daleko od Radomska.

W turnieju Rudzki Bumerang Cup RAP Radomsko 2015 grał m.in. z Ruch Chorzów, Sparta Katowice, Promotor Zabrze. Nie prowadzono klasyfikacji końcowej, jednak warto odnotować, że w rozegranych 7 spotkaniach, radomszczańska drużyna odniosła 5 zwycięstw, 1 remis i 1 porażkę.Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD