MEBIN

Wypadek na skrzyżowaniu ul. Tysiąclecia z Wyszyńskiego. 3 osoby trafiły do szpitala

Nexera

W czwartek, 14 października około godziny 17.10 na skrzyżowaniu ul. Tysiąclecia z Wyszyńskiego w Radomsku zderzyły się dwa samochody.


Z ustaleń  policjantów wynika, że kierujący toyotą 63-letni radomszczanin jechał ul. Tysiąclecia. Mężczyzna zamierzał skręcić w lewo w ul. Prymasa Wyszyńskiego. Przed nim na tym samym pasie zatrzymała się przed przejściem dla pieszych kierująca citroenem, za którego kierownicą siedziała 46-letnia radomszczanka. Mężczyzna uderzył w tył citroena, w wyniku czego pojazd został przesunięty na przejście dla pieszych. Wówczas potrącił 74-letniego rowerzystę i 53-letnią pieszą – wyjaśnia nadkom. Aneta Wlazłowska, oficer prasowy KPP w Radomsku.

Na miejsce wezwano pogotowie, które udzieliło pomocy medycznej poszkodowanym. Trzy osoby zostały zabrane do szpitala. Przybyli na miejsce policjanci zbadali stan trzeźwości sprawcy wypadku. Jak się okazało mężczyzna miał 0,3 promila. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.Czytaj też: Pożar pustostanu w gminie Żytno

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD