Reklama
APLIKACJAZ ŻYCIA MIASTA

Wzrosła pula nagród w konkursie na logo i nazwę nowego basenu

Trwa konkurs na logo i nazwę kompleksu obiektów sportowo-rekreacyjnych w Radomsku. Do nagrody 1600 zł gwarantowanej w regulaminie, wykonawcy budowy – firmy Inkomet i Cortizo – dołożyli 4000 zł. Uczestnik konkursu jest zobowiązany do przesłania zarówno projektu logo, jak i propozycji nazwy.

Nowoczesny kompleks nie ma jeszcze nazwy, która w sposób jednoznaczny oddawałaby jego charakter i walory, byłaby rozpoznawalna przez mieszkańców oraz w znaczeniu marketingowym. Prace konkursowe można składać do 31 sierpnia. Zgłoszenia podlegać będą dwustopniowej ocenie – profesjonalne jury oceni wszystkie prace oraz przedstawi rekomendację minimum 2, maksimum 3 nazw oraz projektów logo, na które będzie można głosować od 7 września do 20 września na stronie internetowej radomsko.pl. Laureatów poznamy 21 września.

Konkurs ma charakter otwarty i jego uczestnikami mogą być osoby fizyczne i prawne. Udział w konkursie jest bezpłatny, dobrowolny oraz nieograniczony wiekowo. Nie mogą w nim brać jednak udziału organizator oraz członkowie komisji konkursowej, a także ich najbliższa rodzina (I grupa zgodnie z ustawą o podatku od spadków i darowizn)  Nagrodą główną regulaminową jest nagroda pieniężna w wysokości 800,00 zł netto dla zwycięskiej nazwy oraz 800,00 zł netto dla zwycięskiego projektu logo oraz bezpłatny roczny karnet wstępu do nowo powstającego kompleksu obiektów sportowo-rekreacyjnych. Dodatkowo laureaci konkursu otrzymają po 2000 zł brutto, ufundowane przez firmy Inkomet i Cortizo. W przypadku zwycięstwa logo i nazwy jednego autora podane kwoty się sumują.

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW