Chwila oddechu

Wzrosła pula nagród w konkursie na logo i nazwę nowego basenu

Polonaisse

Trwa konkurs na logo i nazwę kompleksu obiektów sportowo-rekreacyjnych w Radomsku. Do nagrody 1600 zł gwarantowanej w regulaminie, wykonawcy budowy – firmy Inkomet i Cortizo – dołożyli 4000 zł. Uczestnik konkursu jest zobowiązany do przesłania zarówno projektu logo, jak i propozycji nazwy.

Nowoczesny kompleks nie ma jeszcze nazwy, która w sposób jednoznaczny oddawałaby jego charakter i walory, byłaby rozpoznawalna przez mieszkańców oraz w znaczeniu marketingowym. Prace konkursowe można składać do 31 sierpnia. Zgłoszenia podlegać będą dwustopniowej ocenie – profesjonalne jury oceni wszystkie prace oraz przedstawi rekomendację minimum 2, maksimum 3 nazw oraz projektów logo, na które będzie można głosować od 7 września do 20 września na stronie internetowej radomsko.pl. Laureatów poznamy 21 września.

Konkurs ma charakter otwarty i jego uczestnikami mogą być osoby fizyczne i prawne. Udział w konkursie jest bezpłatny, dobrowolny oraz nieograniczony wiekowo. Nie mogą w nim brać jednak udziału organizator oraz członkowie komisji konkursowej, a także ich najbliższa rodzina (I grupa zgodnie z ustawą o podatku od spadków i darowizn)  Nagrodą główną regulaminową jest nagroda pieniężna w wysokości 800,00 zł netto dla zwycięskiej nazwy oraz 800,00 zł netto dla zwycięskiego projektu logo oraz bezpłatny roczny karnet wstępu do nowo powstającego kompleksu obiektów sportowo-rekreacyjnych. Dodatkowo laureaci konkursu otrzymają po 2000 zł brutto, ufundowane przez firmy Inkomet i Cortizo. W przypadku zwycięstwa logo i nazwy jednego autora podane kwoty się sumują.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD