www.xvideosking.me

avgle

Z ŻYCIA MIASTA

„Z KSIĄŻKĄ NA START”. WYPRAWKI DLA DZIECI OD MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W RADOMSKU 

Oddział dla dzieci oraz cztery filie biblioteczne Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku zapraszają dzieci w wieku 3-6 lat do udziału w projekcie „Z książką na start”.
Projekt realizowany jest w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wielki człowiek”. Akcja ma zachęcić rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem. Każde dziecko urodzone w latach 2013-2016, które przyjdzie do biblioteki biorącej udział w projekcie, otrzyma w prezencie wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą na dobry czytelniczy start.

W Wyprawce dzieci znajdą wyjątkową książkę, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka i spełniającą najwyższe standardy w projektowaniu pięknych i mądrych książek dla najmłodszych, a także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. Dzięki akcji dziecko pozna ważne miejsce na czytelniczej mapie dzieciństwa (bibliotekę) i zostanie pełnoprawnym uczestnikiem życia kulturalnego. W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.

Serdecznie zapraszamy do :

– Oddziału dla dzieci MBP, ul. Narutowicza 4 Radomsko,
– Filii nr 1 MBP, ul. Batorego 3 Radomsko,
– Filii nr 2 MBP, ul. Piastowska 10 Radomsko,
– Filii nr 3 MBP, ul. Jagiellońska 16 Radomsko,
– Filii nr 4 MBP, ul. Brzeźnicka 149 Radomsko.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.