MEBIN

Z profilaktyką wśród najmłodszych narciarzy

Robutkowo

W minioną środę radomszczańscy policjanci pełniąc służbę narciarską na Górze Kamieńsk, nie zapomnieli o profilaktyce wśród najmłodszych uczestników na stoku.

Dzieci chętnie chwaliły się znajomością zasad dekalogu narciarskiego. Za najważniejszą zgodnie uważali tę, która mówi, że każdy narciarz powinien zachowywać się w taki sposób, by nie stwarzać zagrożenia bezpieczeństwa dla innych osób znajdujących się na stoku. Policyjny patrol narciarski uważnie obserwował wszystkich uczestników śnieżnych zabaw, a najbardziej wzorowe zachowania nagrodził kaskami narciarskimi. Dzieci dodatkowo odpowiadały na pytania związane z zabawami na śniegu. Dowiedziały się również o konkursie plastyczno – filmowym pn. “Śnieżny Dekalog” – mówi mł.asp. Agnieszka Kropisz.

Działania profilaktyczne radomszczańskiej Policji na Górze Kamieńsk miały na celu uświadomienie wszystkim uczestnikom, że zabawa na śniegu, w tym zjazdy na sankach czy nartach, sprawiają wiele radości, poprawiają kondycję fizyczną, jednak za każdym razem nie można zapominać o zdrowym rozsądku

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW