II LOZ ŻYCIA SZKOŁY

ZAGŁOSUJ NA UCZNIÓW II LO

Uczniowie klasy biologiczno-chemicznej uczęszczający do II LO w Radomsku: Anna Stolarczyk, Magda Wojarska i Michał Mielczarek biorą udział w konkursie „Przedsiębiorczy na rynku finansów”. Młodzi ludzi nakręcili film i… proszą o głosy. Głosowanie trwa do  piątku, 15 marca.

Młodzi ludzie przygodę z konkursem „Przedsiębiorczy na Rynku Finansów” rozpoczęli w styczniu tego roku. Wtedy odbyły się internetowe eliminacje, które polegały na rozwiązaniu ośmiu zadań w jak najkrótszym czasie. – Dokonaliśmy tego w dziewięć minut, co było naprawdę dobrym wynikiem. Po pewnym czasie otrzymaliśmy informacje o naszym awansie: przeszliśmy do drugiego etapu, do którego zakwalifikowało się tylko 20 trzyosobowych drużyn z całej Polski – mówi Ania Stolarczyk

Drugie zadanie konkursowe, jakie wykonali radomszczańscy licealiści, polegało na  wykonaniu trzyminutowego filmiku pt. „Postaw na inwestycje, czyli jak powiększyć swój kapitał”. – Było to dla nas nie lada wyzwanie, okazja do spotkania oraz świetnej zabawy. Po całym dniu ciężkiej pracy fragmenty filmu zostały nagrane – mówi Ania. – Następnie cały materiał trafił w ręce doświadczonego montażysty Arkadiusza Rutnickiego. Gotowy film z radością dostarczyliśmy na serwis YouTube, a następnie do koordynatora projektu.

Z puli 20 filmów, na które można głosować, zostanie wyłonionych 12 z największą liczbą głosów. Te zaś zostaną ocenione przez Jury – zostanie wybranych osiem najlepszych filmów, które przejdą do ostatecznego etapu konkursu.

Nad uczniami czuwa Renata Langier, nauczycielka w II LO.

Jak oddać głos?
Aby zagłosować, należy wpisać w wyszukiwarkę Google „Moje Finanse”, a następnie kliknąć w wyniku „Głosowanie”.
Aby oddać głos Anię, Magdę i Michała, wystarczy wpisać swój email w okienko pod filmem, pod napisem „II Liceum Ogólnokształcące w Radomsku”.
Zostanie wyświetlona wiadomość o wysłaniu linku aktywacyjnego na adres email – należy na niego kliknąć – tylko tak można aktywować głos, wtedy staje się on ważny.

 

Pokaż więcej
Carisma

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Close
Close