II LOZ ŻYCIA SZKOŁY

ZAGŁOSUJ NA UCZNIÓW II LO

Uczniowie klasy biologiczno-chemicznej uczęszczający do II LO w Radomsku: Anna Stolarczyk, Magda Wojarska i Michał Mielczarek biorą udział w konkursie „Przedsiębiorczy na rynku finansów”. Młodzi ludzi nakręcili film i… proszą o głosy. Głosowanie trwa do  piątku, 15 marca.

Młodzi ludzie przygodę z konkursem „Przedsiębiorczy na Rynku Finansów” rozpoczęli w styczniu tego roku. Wtedy odbyły się internetowe eliminacje, które polegały na rozwiązaniu ośmiu zadań w jak najkrótszym czasie. – Dokonaliśmy tego w dziewięć minut, co było naprawdę dobrym wynikiem. Po pewnym czasie otrzymaliśmy informacje o naszym awansie: przeszliśmy do drugiego etapu, do którego zakwalifikowało się tylko 20 trzyosobowych drużyn z całej Polski – mówi Ania Stolarczyk

Drugie zadanie konkursowe, jakie wykonali radomszczańscy licealiści, polegało na  wykonaniu trzyminutowego filmiku pt. „Postaw na inwestycje, czyli jak powiększyć swój kapitał”. – Było to dla nas nie lada wyzwanie, okazja do spotkania oraz świetnej zabawy. Po całym dniu ciężkiej pracy fragmenty filmu zostały nagrane – mówi Ania. – Następnie cały materiał trafił w ręce doświadczonego montażysty Arkadiusza Rutnickiego. Gotowy film z radością dostarczyliśmy na serwis YouTube, a następnie do koordynatora projektu.

Z puli 20 filmów, na które można głosować, zostanie wyłonionych 12 z największą liczbą głosów. Te zaś zostaną ocenione przez Jury – zostanie wybranych osiem najlepszych filmów, które przejdą do ostatecznego etapu konkursu.

Nad uczniami czuwa Renata Langier, nauczycielka w II LO.

Jak oddać głos?
Aby zagłosować, należy wpisać w wyszukiwarkę Google „Moje Finanse”, a następnie kliknąć w wyniku „Głosowanie”.
Aby oddać głos Anię, Magdę i Michała, wystarczy wpisać swój email w okienko pod filmem, pod napisem „II Liceum Ogólnokształcące w Radomsku”.
Zostanie wyświetlona wiadomość o wysłaniu linku aktywacyjnego na adres email – należy na niego kliknąć – tylko tak można aktywować głos, wtedy staje się on ważny.

 

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close